فیلتر دیسکی اصفهان پلاست

در سال1391 نیز پس از قریب 18ماه تحقیق،طراحی وآزمایشهای فراوان موفق به تولید فیلترهای دیسکی برای اولین بار در ایران گردید و با بومی سازی این تکنولوژی گام مهم و موثری در بی نیاز کردن به واردات این کالا،توسط اصفهان پلاست برداشته شده است

این گروه تولیدی در سال 1392 نیزتوانست باتولید نسل جدید لوله های  لوله های پلی اتیلن NEW FIT گام موثر دیگری بردارد و همچنان به عنوان گروهی پیشتاز و تولیدکننده ای موفق در زمینه تولیدات آبیاری در ایران،لقب بگیرد.

 این شرکت با بهره گیری از دانش روز دنیا،متخصصان برجسته داخلی، مدیریت علمی و برنامه ریزی مدون ومشخص، در سالهای آینده نیز تولیدات بیشتری را به منظور خدمات بهتر به کشاورزان عزیز و همکاران گرامی ارائه نماید

و همچنان بتواند به عنوان تولیدکننده ای پیشتاز و پیشرو الگویی مناسب همانند همیشه برای سایرین و هم برندی معتبر و کیفیتی پایدار برای مصرف کنندگان گرامی باشد.

اتصالات پیچی اصفهان پلاست

زانو نر اصفهان پلاستفلنچ جوشی پلی اتیلن اصفهان پلاست رابط پیچی پلی اتیلن اصفهان پلاست سراهی پیچی پلی اتیلن اصفهان پلاستدرپوش کور پیچی پلی اتیلن اصفهان پلاستکمربند انشعاب گیر پلی اتیلن اصفهان پلاست سراهی پیچی نر و ماده پلی اتیلن اصفهان پلاست سراهی مساور پیچی پلی اتیلن اصفهان پلاست

 

آبپاش پلیمری اصفهان پلاست

آبپاش پلیمری اصفهان پلاست

 

آبپاش آلومینیومی اصفهان پلاست

آبپاش آلومینیومی اصفهان پلاست
آبپاش آلومینیومی اصفهان پلاست

 

نوار آبیاری قطره ایی اصفهان پلاست

نوارهای قطره ای اصفهان پلاست از بهترین نوع مواد اولیه تهیه شده که باعث دوام بیشتر، عمر طولانی و مقاومت در برابر حرارت و اشعه ماوراء بنفش گردیده است.

علاوه بر آن استحکام بیشتر در برابر ترکیدگی و انعطاف پذیری نوارها را نیز فراهم نموده است.

 

نصب آسان

نوارهای آبیاری قطره ای زمینه ای را فراهم کرده که به سرعت و به راحتی قابل پهن کردن و جمع آوری با دستگاه و دستی بوده و می تواند روی خاک یا زیر خاک نصب شود.

موارد استفاده نوارهای آبیاری قطره ای

نوارهای آبیاری قطره ای اصفهان پلاست برای آبیاری نهالستان ها و مزارع ردیفی مناسب است.

خیار، کاهو، گل کلم، گوجه فرنگی، توت فرنگی، پنبه، پیاز، سبزیجات، خربزه، هندوانه، سیب زمینی، هویج، فلفل، نیشکر، ذرت باغات، گل آفتاب گردان، چغندر قند، گلخانه ها، نهالستان ها ، تاکستان انگور.

نوار آبیاری یا نوار تیپ اصفهان پلاست
نوار آبیاری یا نوار تیپ اصفهان پلاست

 

فیلترهای تصفیه آب اصفهان پلاست

فیلتر تصفیه آب اصفهان پلاست
فیلتر تصفیه آب اصفهان پلاست

این نوع فیلتر دارای شیارهای فوق العاده باریک روی دیسک های پلاستیکی بوده، ذرات و مواد بسیار ریز معلق در آب را گرفته تا زمان انجام فرآیند شستشو این ذرات را در خود نگه می دارد. در حین عملیات شستشوی ذرات از بین شیارهای دیسک ها تمیز می شوند.

فیلتر دیستگی تصفیه آب اصفهان پلاست
فیلتر دیستگی تصفیه آب اصفهان پلاست

 

موارد کاربرد فیلترهای تصفیه آب اصفهان پلاست:

فیلترهای دیسکی برای فیلتر کردن آب از مواد بیولوژیکی و ذرات معلق در آبیاری – قطره ای مورد استفاده قرار می گیرند.

 

مشخصات فنی فیلتر های تصفیه آب:

در نسل جدید فیلترهای دیسکی اصفهان پلاست جهت افزایش سطح فیلتراسیون و اطمینان از جداسازی ذرات و همچنین عملکرد مطلوب در زمان شستشو، دیسک ها با فرم ویژه ی طراحی شده اند، به گونه ای که در هر دو سطح دارای شیارهای شعاعی و به صورت قیفی می باشند. یعنی از سطح دیسک به سمت داخل آن قطر آنها کاهش می یابد.

توضیحات در مورد فیلتر ها

این فیلترها مجهز به یک قطعه هلیکال در قسمت ورودی آب می باشند که در صورت نصب در هر وضعیتی چه رو به بالا و چه رو به پایین همانند یک هیدرو سیکلون عمل کرده و ذرات درشت را جداسازی می نمایند که این عمل علاوه بر کمک به فر

آیند فیلتراسیون نیاز به شستشو در فیلتر را کاهش می دهد.

مینی فیلتر اصفهان پلاست
مینی فیلتر اصفهان پلاستپ

 

فیلترهای مینی اصفهان پلاست

فیلترهای مینی یا کوچک که اصطلاحا به فیلترهای دیسکی و یا توری با ارتفاع کم (حداکثر 30 تا 40 سانتی متر) گفته می شود، دارای اجزایی کوچکتر از فیلترهای . متوسط بوده و دارای قیمتی ارزان تر می باشند انواع فیلترهای دیسکی مینی این نوع از فیلترها دارای ظرفیتی کمتر از فیلترهای دیسکی و توری معمولی هستند می توانند در بسیاری از طرح های کوچک آبیاری قطره ای باغات با توجه به قیمت مناسب و نصب راحت و همچنین وزن کم این نوع از فیلترها مورد استفاده قرار بگیرند.

بدنه فیلترهای دیسکی

بدنه فیلترهای دیسکی مینی و همچنین فیلترهای توری مینی از جنس مواد پلیمری بوده .و کمتر با بدنه فلزی تولید می گردندپ حداکثر ظرفیت عبور آب در فیلترهای 2 اینچ مینی یا کوچک معمولا 5 تا 6 لیتر در ثانیه می باشد

بنابر این به عنوان مثال در یک طرح با آبدهی 6 لیتر در ثانیه باید با در نظر گرفتن ضریب اطمینان حداقل از دو فیلتر مینی که به طور موازی به یکدیگر بسته شده اند و یا یک فیلتر دیسکی متوسط (دارای ظرفیت حداکثر 8 لیتر در ثانیه) استفاده گردد

 

مقایسه قیلترهای لوله پلی اتیلن

در مقایسه بین فیلتر توری و دیسکی می توان گفت که با توجه به اینکه منفذهای عبور آب در فیلتر دیسکی به مراتب طولانی تر از سوراخ های فیلتر توری می باشد به همین علت فیلترهای دیسکی موانع مناسبی جهت عبور مواد آلی موجود در آب مانند جلبک ها که دارای شکلی باریک و دراز هستند می شود، این در صورتی است که فیلتر توری به تنهایی قادر به جلوگیری از عبور مواد آلی موجود در آب نمی باشد و باید در کنار فیلتر شن مورد استفاده قرار گیرد. بنابر این به نظر می رسد که استفاده از نوع دیسکی این نوع فیلترها در طرح های کوچک می تواند بسیار موثر تر باشد.

 

مینی فیلتر اصفهان پلاست
مینی فیلتر اصفهان پلاست