لیست قیمت نمایندگی لوله مستر پایپ 66316660

لیست قیمت نمایندگی لوله مستر پایپ 66316660

masterpipe

لیست قیمت نمایندگی لوله مستر پایپ 66316660

مسترپایپ شرکت صنعتی لوله پلیمرراوند با نام تجاری مسترپایپ در سال 1382 شروع به کار کرد. این مجموعه صنعتی در ابتدا فعالیت خود را با ظرفیت سالانه پنج میلیون متر لوله های پنج لایه و ارائه سیستم های نوین از جمله سیستم گرمایش از کف آغاز و بعد از گذشت 3 سال با خواست پروردگار و با دانش پرسنل مجرب و متخصص در زمینه های مختلف صنعتی و مجهز کردن آزمایشگاه به تجهیزات روز کنترل کیفی و با ایجاد طرح توسعه جدید توانست تولید خود را به دو برابر برساند. با کسب تجارب ارزشمند در این مسیر طولانی و پر فراز و نشیب و با بالابردن سطح علمی و دانش فنی در این سالها و با برنامه ریزی های دقیق اقتصادی و تجزیه تحلیل بازار مصرفی و رایزنی های بسیار، موفق به کسب دانش فنی تولید لوله های فاضلابی تحت لیسانس شرکت REDI ایتالیا نائل آمدیم، که این خط تولید در قالب طرح توسعه ای جدید تعریف شد؛ تولید لوله های فاضلابی (پوشفیت) با نام تجاری مستر فیت در محل جدید،کارخانه شماره 2 به مساحت 6000 متر مربع واقع در استان البرز همزمان با نهمین سالگرد تاسیس این شرکت به افتتاح و به بهره برداری می رسد.مسترپایپ – MASTER PIPE محصول جدیدی از لوله های ۵ لایه با مواد اولیه LG کره

 

مسترپایپ

مستر پایپ محصول نوینی ار نسل جدید لوله های پنچ لایه که با بهره بردن ار ویژگی های مثبت پلیمر و فلز امکان دستیابی به یک نولید مفید و کارامد را فراهم میکند.این محصول بپبا دوام طول عمری در حد حدود صد سال دارد و در طی ایت مدت هیپگونه نیازی به تعمیرات ندارد . از لحاظ ساختار بسیاری از لوله های جدید پنج لایه شبیه یکدیگر هستند و لوله مستر پایپ هم یکی از چندین برند برتر تولیدکننده لوله و اتصالات است که قدمت زیادی داشته و به لحاظ کیفی هم جزو چند برند برتر لوله اتصالات پنج لایه است .

مسترپایپ به دلیل شکل پدیزی و سبک بودن و مقاومت مکانیکی سرغت سهولت و دوام کار شما را ممکن میسازد.

ساختار مسترپایپ
لوله پنج لایه مسترپایپ ازدولایه چسب از پلیمر و یک لایه الومنیوم تشکیل شده است.

لایه درونی وبیرونی خاص بر پایه پلی اتیلن تشکیل شده است که مقاومت لوله را در برابر خوردگی و رسوب پذیزی تضمین میکند.لایه میانی که فلز الومنیوم میباشد به روش overlap به صورت طولی با تکنولوژی اولتراسونیک جوش میشود.از چسب برای تلفیق دولایه درونی و بیرونی پلیمر به الومنیوم استفاده میشود که نقش مهمی در یکپارچگی و مقاومت لوله دارد.

ردیف شماره فنی شرح کالا “واحد سفارش عدد x = هرجعبه”
لوله PIPE
۱ ۴۰۱۶۰ ۱۶ PERT-AL-PERT ۲۰۰ متر
۲ ۴۰۲۰۰ ۲۰ PERT-AL-PERT ۱۵۰ متر
۳ ۴۰۲۵۰ ۲۵ PERT-AL-PERT ۱۰۰ متر
۴ ۴۰۳۲۰ ۳۲ PERT-AL-PERT ۵۰ متر

برای دریافت قیمت تماس بگیرید 02166316000
مواد تشکیل دهنده مسترپایپ

همانگونه که اشاره شد لایه داخلی و بیرونی مسترپایپ را نوعی پلیمر تشکیل داده.این پلیمر تشکیل داده است.این پلیمر برای مصارف اب سرد و گرم متفاوت است.برای اب سرد از HPDEکه پلیمری مناسب برای برای اشامیدنی و انتقال اب سرد است استفاده شده است.

عدم نفوذپدیزی اکسیژن یکی از مزیت های مسترپایپ میباشد.نفوذ اکسیژن به داخل سیستم های حرارتی یا برودتی به مرور زمان باعث اکسیده شدن اجزا و قطعات میشود.

اتصالات
اتصالات مسترپایپ به دونوع کوپلی و پرسی تقسیم میشوند که جنس تمام اتصالات از برنج با روکش نیکل میباشد.

در اتصالات کوپلی یکپارچه بودن ان امکان اب بندی مناسب را فراهم میکند و برخلاف اتصالات مهره ماسوره ای چهت ساختن یک اتصال نیاز به مونتاژ چند قطعه نمیباشد.

اتصالات پرسی سهولت و سرعت اجرا اطمینان از روند پرس و کیفیت کار و البته قیمت مناسب نسبت به اتصالات کوپلی به دلیل حذف حلقه و مهره جایگاهی متاسب زا بین اهل فن پیدا کرده است.

 

لوله های پنج لایه مسترپایپ با داشتن یک لایه الومنیومی از انبساط طولی در اثر افزایش حرارت جلوگیری میکند.

 

لوله های پنج لایه مسترپایپ با داشتن یک لایه الومنیومی از انبساط طولی در اثر افزایش حرارت جلوگیری میکند.

ردیف شماره فنی شرح کالا “واحد سفارش عدد x = هرجعبه”
تبدیل روپیچ پرسی
۱ ۹۲۱۶۱۲ تبدیل روپیچ “۱/۲*۱۶ ۳۴
۲ ۹۲۲۰۱۲ تبدیل روپیچ “۱/۲*۲۰ ۲۸
۳ ۹۲۲۰۳۴ تبدیل روپیچ “۳/۴*۲۰ ۲۰
۴ ۹۲۲۵۳۴ تبدیل روپیچ “۳/۴*۲۵ ۱۴
۵ ۹۲۲۵۰۱ تبدیل روپیچ “۱*۲۵ ۱۲
۶ ۹۲۳۲۰۱ تبدیل روپیچ “۱*۳۲ ۸
 ۷ ۹۲۳۲۱۴  تبدیل روپیچ “۱/۴ ۱*۳۲   ۶ 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.