فروش لوله های کاروگیت دو جداره 66316660

فروش لوله های کاروگیت دو جداره 66316660

یکی از نمونه های دیگر لوله های پلی اتیلن چیزی جز لوله های گارولیت دوجداره اتیلن نیست، که به دلیل ویژگی هایی که دارد موجب شده در پروژه های مهمی نظیر فاضلاب شهری و صنعتی و زهکش و راه سازی از آن استفاده کنند. این لوله ها ازآن جا که در زمره لوله های پلی اتیلن هستند می توانند با استفاده از اتصالات راحت وحمل و نقل آسان به راحتی در بستر های مختلف مورداستفاده قرار گیرند.

لوله کاروگیت

از این لوله های دوجداره بیشتر در لوله کشی های فاضالاب شهری و و لوله های زیر خاکی و دفنی مورد استفاده قرار می گیرد که احتمال پوسیدگی را بسیار به صفر نزدیک می کند.

این لوله ها طوری طراحی شده اند که به شما امکان می دهد در زیر زمین با بیشترین فشار وارده در کمترین شیب، مقاومت بسیار خوب نشان دهد . با استفاده از این لوله ها می توان هزینه پروژه را بسیار کاهش داد. از طرفی به دلیل ویژگی های این لوله حمل و نصب آن هم بسیار راحت است. برای اطلاعات بیشتر می توانید اتصالات دو جداره پلی اتیلن و مزایای آن را مورد بررسی قرار دهید

تنوع این لوله ها و اتصالات مختلف آن ها باعث شده که کارفرما بتواند به راحتی انتخاب های خود را انجام دهد و با این کار حدود ۸۵ درصد از مشکلات انتقال سیالات انرژی ح بشود.
اهمیت تنوع اتصالات و کیفیت آنها کماکان بیش از لوله ها بوده چه بسا که براساس آمار، بیش از ۸۵% از مشکلات بخش انتقال سیال در اتصالات بدون کیفیت و کاربرد نا صحیح گزارش می گردد.
لوله های گارولیت با استفاده از حلقه های داخلی و قطر آن ها مورد استفاده قرار میگرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.