فروش لوله صنعتی یزد بسپار 66316660

فروش لوله صنعتی یزد بسپار 66316660

گروه تولیدی یزدبسپار با هدف تولید لوله و اتصالات پلیمری، درسال 1376 در شهرک صنعتی ولیعصر واقع در زارچ یزد به بهره برداری رسید. این گروه با برنامه ریزی صحیح، بهره‌مندی از همکاری متخصصین و کارشناسان  زبده و استفاده از آخرین فن‌آوری روز دنیا، روز به روز به تنوع وکیفیت محصولات خود افزوده‌است.پایه‌گذاران این گروه صنعتی از ابتدای تاسیس کارخانه، همواره بر تولید محصولات با کیفیت و مرغوب تاکید داشته‌اند. در این راستا از دستگاه‌های مجهز به آخرین فن‌آوری روز دنیا و مواد اولیه منحصر به فرد استفاده می‌کنند. هم‌اکنون آزمایشگاه کارخانه با استانداردهای DIN ، ASTM و ISOمنطبق است و موفق به اخذ ISO 17025 نیز شده است.

  محصولات یزد بسپار را هم اکنون می توان در سه دسته کلی قرار داد :

  1. لوله و اتصالات آب آشامیدنی
  2. لوله و اتصالات فاضلابی
  3. لوله های مولتی لایر(پنج لایه) و اتصالات ppsu

این گروه بیش از 158 نوع لوله واتصالات پلی‌پروپیلن جهت آب آشامیدنی و بیش از 131 نوع  لوله و اتصالات سه لایه فاضلابی با ترکیب خاص، کندسوزوکم صدا و بیش از 141 نوع لوله واتصالات پنج لایه تولید می کند که تمامی آنها براساس استاندارد DIN آلمان و استاندارد ملی ایران تولید می‌شود همچنین از نظر کیفیت و ضریب اطمینان، توانایی رقابت با محصولات خارجی را داراست.

      مدیران گروه تولیدی یزد بسپار، موفق شده‌اند با شعار کیفیت بالا، تحویل به موقع، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش در دسترس، رضایت مشتریان را جلب کنند  به گونه ای که هم اکنون ISO 10004 را در رضایتمندی مشتری کسب نموده است.گروه تولیدی یزدبسپار در اکثر استانها دارای نمایندگی و خدمات پس از فروش می باشد به گونه ای که ظرفیت پذیرش نمایندگی در استانهایی مانند زنجان،تهران،البرز،کرمان و کلیه استانهای شمال کشور تکمیل و ظرفیت فروش تقریباً در نقطه اوج می باشد و نمایندگی های فعال در استانهای تهران، البرز، کرمان، بندرعباس(قشم،کیش)، فارس، اصفهان، کردستان، چهارمحال بختیاری، گیلان، مازندران، زنجان، آذربایجان غربی و شرقی و یزد به صورت زنجیره وار و پراکنده وجود دارند. تعداد دفاتر خدمات پس از فروش هم اکنون شامل 200 واحد می باشد که در مناطق مذکور پراکنده است.از طرفی  50سال ضمانت خود شرکت و 10 سال بیمه ایران در صورت رعایت الزامات نصب میﺗﻮاند به مشتریان اطمینان خاطر کامل را بدهد و عمر مفید ساختمان بامصرف محصولات این گروه از 30 به 50 سال افزایش می یابد.این موضوع وجه تمایز  یزد بسپار نسبت به سایر شرکت‌های مشابه، موجب شده‌است که محصولات این گروه با استقبال فراوان مردم، مهندسین و پیمانکاران ساختمان رو به رو شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.